top of page

Пожежні рукава | Застосування | Особливості

УКР

В усі часи вода, а точніше вогнегасні рідини були і залишаються найбільш ефективним засобом боротьби з вогнем
і пожежами. Єдина проблема - як доставити необхідний обсяг рідини до джерела загоряння?
У компанії Aquasila транспортування рідини - те з чим ми працюємо. Ми пропонуємо професійні пожежні рукава купити за найбільш вигідними цінами в Україні.

Сьогодні існує безліч варіантів подібної продукції, яка відрізняються такими параметрами:

 • Діаметр;

 • Матеріал рукава (шланга);

 • Робочий і розривний тиск;

 • Температура експлуатації.

 

Фахівці нашого підприємства допоможуть вам вибрати пожежний рукав, виходячи з ваших потреб та вашого обладнання.

ПОЖЕЖНІ РУКАВА В АСОРТИМЕНТІ

Будь-який пожежний рукав (ціна визначається його параметрами) -
це дуже міцний і одночасно гнучкий вогнетривкий шланг (температура плавлення рукавів Aquasila 260 °C). Часто використовується для забезпечення необхідного напору води під тиском від помпи або пожежної колонки. Спеціальні гайки, розташовані на торцях рукава, дозволяють при необхідності нарощувати його довжину за рахунок приєднання декількох додаткових. А також, нарощувати рукав з більшим діаметром або меншим за допомогою пожежних перехідників.

Рукав напірний може витримати високий тиск (аж до 100 атмосфер). Основні фактори, які впливають на працездатність рукава при високому тиску:

• щільність нитки і щільність її укладання в саржевому або гарнітурному плетінні;

• рівномірність стінок внутрішньої камери з полімеру

Зсередини кожен рукав має спеціальне полімерне покриття, призначення якого утримувати всередині рідину і забезпечувати необхідну еластичність і пружність шлангу.

Асортимент рукавів відрізняється по діаметру: наприклад, такі позначення, як рукав пожежний 66, рукав пожежний 51 вказують на внутрішній діаметр шланга в міліметрах.

Максимальний діаметр рукавів може досягати 200 мм: таке пожежне обладнання використовується на великих підприємствах, морських судах і в інших місцях, де потрібно забезпечити максимальну подачу води в одиницю часу.

ОСОБЛИВОСТІ НАПІРНИХ РУКАВІВ

ЗАСТОСУВАННЯ

Рукава напірні досить популярні, причому їх застосовують не тільки при гасінні пожеж. Пожежні шланги можуть використовуватися для забезпечення технологічних процесів на виробництві, на підприємствах хімічної промисловості. Дуже часто таке обладнання замовляють сільськогосподарські підприємства для забезпечення поливу. Житлово-комунальне господарство також активно використовує рукава для своїх потреб.
 

Якщо вам потрібен пожежний рукав, ми допоможемо підібрати оптимальну модель відповідно до ваших потреб і особливостями його використання. Вашій увазі будуть запропоновані як стандартні рукави з гайками, так і пожежне полотно будь-якого діаметру.
 

Наші фахівці проконсультують вас з будь-яких питань, після чого ви зможете придбати саме те обладнання, яке найбільш підійде для ваших умов. Ми гарантуємо доступні ціни на весь запропонований товар, оперативну доставку, пропонуємо різні варіанти оплати.
 

Весь товар сертифікований, діють системи бонусів і знижок. Телефонуйте прямо зараз, не пропустіть свій шанс придбати якісне обладнання за оптимальною вартістю!

РУС

Во все времена вода, а точнее огнетушащие жидкости были и остаются наиболее эффективным средством борьбы
с огнем и пожарами. Единственная проблема – как доставить необходимый объем жидкости к источнику возгорания?
В компании Aquasila транспортировка жидкости – то с чем мы работаем. Мы предлагаем профессиональные пожарные рукава купить по самым приемлемым ценам в Украине.

 

Сегодня существует множество вариантов подобной продукции, которая отличаются такими параметрами:

 • Диаметр;

 • Материал рукава (шланга);

 • Рабочее и разрывное давление;

 • Температура эксплуатации.
   

Специалисты нашего предприятия помогут вам выбрать пожарный рукав, исходя из ваших потребностей и вашего оборудования.

Любой пожарный рукав (цена определяется его параметрами) – это очень прочный и одновременно гибкий огнеупорный шланг (температура плавления рукавов Aquasila 260°C).  Часто используется для обеспечения необходимого напора воды под давлением от помпы или пожарной колонки. Специальные гайки, расположенные на торцах рукава, позволяют при необходимости наращивать его длину за счет присоединения нескольких дополнительных.
А так же, наращивать рукав с большим диаметром или меньшим при помощи пожарных переходников.

Рукав напорный может выдержать высокое давление (вплоть до 100 атмосфер). Основные факторы, которые влияют на работоспособность рукава при высоком давлении:

 • плотность нити и плотность ее укладки в саржевом или
  гарнитурном плетении;

 • равномерность стенок внутренней камеры из полимера

 

Изнутри каждый рукав имеет специальное полимерное покрытие, назначение которого удерживать внутри жидкость и обеспечивать необходимую эластичность и упругость шлангу.

Ассортимент рукавов отличается по диаметру: например, такие обозначения, как рукав пожарный 66, рукав пожарный 51 указывают на внутренний диаметр шланга в миллиметрах.

Максимальный диаметр рукавов может достигать 200 мм: такое пожарное оборудование используется на крупных предприятиях, морских судах и в других местах, где требуется обеспечить максимальную подачу воды в единицу времени.

ПОЖАРНЫЕ РУКАВА В АССОРТИМЕНТЕ

ОСОБЕННОСТИ НАПОРТНЫХ РУКАВОВ

ПРИМЕНЕНИЕ

Рукава напорные достаточно востребованы, причем их применяют не только при тушении пожаров. Пожарные шланги могут использоваться для обеспечения технологических процессов на производстве, на предприятиях химической промышленности. Очень часто такое оборудование заказывают сельскохозяйственные предприятия для обеспечения полива. Жилищно-коммунальное хозяйство также активно использует рукава для своих нужд.

Если вам требуется пожарный рукав, мы поможем подобрать оптимальную модель в соответствии с вашими нуждами и особенностями его использования. Вашему вниманию будут предложены как стандартные рукава с гайками, так и пожарное полотно любого диаметра.

Наши специалисты проконсультируют вас по любым возникшим вопросам, после чего вы сможете приобрести именно то оборудование, которое наиболее подойдет для ваших условий. Мы гарантируем доступные цены на весь предложенный товар, оперативную доставку, предлагаем различные варианты оплаты.

Весь товар сертифицирован, действуют системы бонусов и скидок. Звоните прямо сейчас, не упустите свой шанс приобрести качественное оборудование по оптимальной стоимости!

bottom of page